skip to Main Content
Antturi Arto

Antturi Arto

Toiminnanjohtaja P. 050 471 0078  arto.antturi@sansa.fi
Braz De Almeida Elina

Braz de Almeida Elina

Lähetystyöntekijä elina.brazdealmeida@sansa.fi
Chugh Amarjit

Chugh Amarjit

Seniorityöntekijä P. 040 568 4175 schooloflife100@gmail.com
Chugh Marjut

Chugh Marjut

Seniorityöntekijä P. 044 278 3461 marjut.chugh@gmail.com
Da Silva Miia

da Silva Miia

Lähetystyöntekijä miia.dasilva@sansa.fi

Eräpolku Merja

Tiedottaja, Lohja
Ezzine David

Ezzine David

Seniorityöntekijä david.ezzine@sansa.fi
Ezzine Marja-Liisa

Ezzine Marja-Liisa

Seniorityöntekijä marjaliisa1213@gmail.com
Hauta-aho Satu

Hauta-aho Satu

Verkostokoordinaattori P. 050 574 2855 satu.hauta-aho@sansa.fi
Heinänen Liisa

Heinänen Liisa

Toivoa naisille -lähettiläs P. 041 503 6078 liisa.heinanen@tutpro.com
Heinomo Sami

Heinomo Sami

Graafinen suunnittelija P. 050 564 3512 sami.heinomo@sansa.fi

Hoikkala Ville

Asianajaja, Kerava
Hyövälti Pirjo

Hyövälti Pirjo

Kirjanpitäjä, sihteeri P. 050 564 3541 pirjo.hyovalti@sansa.fi

Jalonen Sami

Toimitusjohtaja, Tuusula (puheenjohtaja)
Karonen Elisheva

Karonen Elisheva

Mediakoordinaattori P. 050 534 5619 elisheva.karonen@sansa.fi
Kastepohja Ilkka

Kastepohja Ilkka

Aasian aluepäällikkö ilkka.kastepohja@sansa.fi
Kastepohja Päivi

Kastepohja Päivi

Viestintäkoordinaattori paivi.kastepohja@sansa.fi
Kauppinen Merja

Kauppinen Merja

Mediatuottaja (opintovapaalla)
Keränen Marjaana

Keränen Marjaana

Mediatuottaja P. 050 564 3837 marjaana.keranen@sansa.fi 
Kiuttu Pekka

Kiuttu Pekka

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 050 538 7815 pekka.kiuttu@pp.inet.fi
Korkeamäki Riku

Korkeamäki Riku

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 044 020 2262 riku.korkeamaki@gmail.com
Korpiaho Matti

Korpiaho Matti

Seniorityöntekijä P. 050 567 7909 matti.korpiaho@gmail.com
Korpiaho Tuula

Korpiaho Tuula

Seniorityöntekijä P. 050 549 9705 tuula.korpiaho@gmail.com
Kuoppa-aho Marjo

Kuoppa-aho Marjo

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 0400 637 559 marjo.kuoppa-aho@alajarvi.fi
Laurell Sirpa

Laurell Sirpa

Talouspäällikkö P. 050 564 3831 sirpa.laurell@sansa.fi
Leino Päivi

Leino Päivi

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä

Lücke Kati

Uskonnon ja filosofian lehtori, Järvenpää
Marc Christine

Marc Christine

Toivoa naisille -lähettiläs clubdescinq15@gmail.com
Masih Salamat

Masih Salamat

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 040 359 4040 salamatbmasih@gmail.com
Mikkola Helmi

Mikkola Helmi

Globaalin lähetystyön koordinaattori P. 050 564 3511 helmi.mikkola@sansa.fi
Mrcela Jakov

Mrcela Jakov

Seniorityöntekijä P. 040 852 6619 jakov.mrcela@gmail.com
Mrcela Marja-Liisa

Mrcela Marja-Liisa

Seniorityöntekijä P. 045 615 3811 marjaliisa.mrcela@gmail.com
Murphy Eila

Murphy Eila

Mediatutkija P. 050 375 7147 eila.murphy@sansa.fi
Niemenmaa Viivi

Niemenmaa Viivi

Mediatuottaja (osa-aikainen) P. 046 922 4812 viivi.niemenmaa@sansa.fi
Niemi Seija

Niemi Seija

Toivoa naisille -lähettiläs P. 050 571 4328 seija.astrid@gmail.com

Nieminen Anneli

Lähetyssihteeri, Oulu (varajäsen)
Pakkanen Annaleena

Pakkanen Annaleena

Viestintäasiantuntija P. 050 437 2155 annaleena.pakkanen@sansa.fi
Palmu Sari

Palmu Sari

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä

Peltonen Susanna

Erityisopettaja, Tammela (varajäsen)
Pihlajamaa Marko

Pihlajamaa Marko

Henkilöstöjohtaja P. 050 572 3858 marko.pihlajamaa@sansa.fi
Pihlajamäki Katja

Pihlajamäki Katja

Toivoa naisille -lähettiläs P. 044 063 4013 katja.pihlajamaki@gmail.com
Rajala Inga-Lill

Rajala Inga-Lill

Seniorityöntekijä lillirajala@gmail.com
Rasi Tea

Rasi Tea

Yhteyspäällikkö P. 050 437 2151 tea.rasi@sansa.fi
Reuhkala Timo

Reuhkala Timo

Senior Advisor P. 050 368 8077 timo.reuhkala@sansa.fi

Rissanen Juha-Pekka

Kappalainen, Espoo
Rissanen Sirpa

Rissanen Sirpa

Aluepäällikkö (Lähi-itä ja Eurooppa) sirpa.rissanen@sansa.fi

Rusama Jaakko

Dosentti, Helsinki (varapj.)
Salo Erkki

Salo Erkki

Varainhankinnan koordinaattori P. 050 327 3900 erkki.salo@sansa.fi
Savuoja Arja

Savuoja Arja

Aluepäällikkö
Silventoinen Santtu

Silventoinen Santtu

Järjestösihteeri  P. 050 473 4829 santtu.silventoinen@sansa.fi 
Soikkeli Marja

Soikkeli Marja

Palvelujohtaja P. 050 551 6130 marja.soikkeli@sansa.fi
Tillgren Erja

Tillgren Erja

Lähetystyöntekijä P. 050 564 3843 erja.tillgren@sansa.fi
Tunér Mikael

Tunér Mikael

Tv-tuottaja P. 050 437 2153 mikael.tuner@sansa.fi
Uimonen Seija

Uimonen Seija

Seniorityöntekijä P. 040 516 1505 seija.uimonen@gmail.com
Uusikylä Elina

Uusikylä Elina

Mediatoimittaja (osa-aikainen) P. 050 473 5957 elina.uusikyla@sansa.fi 
Vähäsarja Jari

Vähäsarja Jari

Lähetystyöntekijä jari.vahasarja@sansa.fi
Viuhko Mervi

Viuhko Mervi

Viestintäjohtaja P. 050 551 6180 mervi.viuhko@sansa.fi

Pin It on Pinterest

Back To Top
Haku