Rukoile Toimi Lahjoita
Antila Pirjo

Antila Pirjo

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 050 5314124 pirjo.antila@gmail.com
Apilainen Marja

Apilainen Marja

Hanna-lähettiläs
Auvinen Juha

Auvinen Juha

Toiminnanjohtaja P. 050 593 4715 juha.auvinen@sansa.fi
Braz De Almeida Elina

Braz de Almeida Elina

Lähetystyöntekijä (vanhempainvapaalla)
Chugh Amarjit

Chugh Amarjit

Seniorityöntekijä P. 040 568 4175 schooloflife100@gmail.com
Chugh Marjut

Chugh Marjut

Seniorityöntekijä P. 044 278 3461 marjut.chugh@gmail.com
Erelä Kristiina

Erelä Kristiina

Sidosryhmäpäällikkö, ulkomainen työ (vanhempainvapaalla)

Eskelinen Kari

Kirkkoherra, Nastola
Ezzine David

Ezzine David

Seniorityöntekijä david.ezzine@sansa.fi
Ezzine Marja-Liisa

Ezzine Marja-Liisa

Lähetystyöntekijä marja-liisa.ezzine@sansa.fi
Hartikainen Anneli

Hartikainen Anneli

Osatoiminen siistijä
Hauta-aho Satu

Hauta-aho Satu

Hanna-työn ohjaaja P. 050 574 2855 satu.hauta-aho@sansa.fi
Heinänen Liisa

Heinänen Liisa

Hanna-lähettiläs P. 041 503 6078 liisa.heinanen@tutpro.com
Heinomo Sami

Heinomo Sami

Mediatoimittaja P. 050 564 3512 sami.heinomo@sansa.fi

Hurskainen Mikko

Myyntipäällikkö, Hyvinkää
Hyövälti Pirjo

Hyövälti Pirjo

Kirjanpitäjä, sihteeri P. 050 564 3541 pirjo.hyovalti@sansa.fi

Immonen-Räihä Pirjo

Apulaisylilääkäri ja dosentti, Kaarina
Juntunen Pirjo

Juntunen Pirjo

Seniorityöntekijä P. 045 344 5440 pirjo.juntunen1@gmail.com
Kastepohja Ilkka

Kastepohja Ilkka

Mediakehitysjohtaja P. 0500 540 484 ilkka.kastepohja@sansa.fi
Kauppinen Merja

Kauppinen Merja

Mediatuottaja P. 050 564 3798 merja.kauppinen@sansa.fi
Kiuttu Pekka

Kiuttu Pekka

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 050 538 7815 pekka.kiuttu@pp.inet.fi
Koivisto Mirja-Liisa

Koivisto Mirja-Liisa

Seniorityöntekijä P. 014 242 665

Koivulahti Juha

Kirkkoherra (Tammela), Janakkala (varajäsen)
Korkeamäki Riku

Korkeamäki Riku

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 044 020 2262 riku.korkeamaki@gmail.com
Korpiaho Matti

Korpiaho Matti

Seniorityöntekijä P. 050 567 7909 matti.korpiaho@pp.inet.fi
Korpiaho Tuula

Korpiaho Tuula

Seniorityöntekijä P. 050 549 9705 tuula.korpiaho@pp.inet.fi
Kuoppa-aho Marjo

Kuoppa-aho Marjo

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 0400 637 559 marjo.kuoppa-aho@alajarvi.fi
Kuronen Soila

Kuronen Soila

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 0400 634 272 soilakuronen@gmail.com
Lankinen Timo

Lankinen Timo

Hallintojohtaja P. 050 400 4320 timo.lankinen@sansa.fi

Latvala Piia

Kustannustoimittaja ja vapaa toimittaja, Espoo
Laurell Sirpa

Laurell Sirpa

Talouspäällikkö P. 050 564 3831 sirpa.laurell@sansa.fi
Leino Päivi

Leino Päivi

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä
Marc Christine

Marc Christine

Hanna-lähettiläs clubdescinq15@gmail.com
Masih Salamat

Masih Salamat

Kirkon ja lähetyksen seniorityöntekijä P. 040 359 4040 salamatbmasih@gmail.com
Mikkola Helmi

Mikkola Helmi

Toimistosihteeri P. 050 564 3511 helmi.mikkola@sansa.fi
Mrcela Jakov

Mrcela Jakov

Seniorityöntekijä P. 040 852 6619 jakov.mrcela@gmail.com
Mrcela Marja-Liisa

Mrcela Marja-Liisa

Seniorityöntekijä P. 045 615 3811 marjaliisa.mrcela@gmail.com
Murphy Eila

Murphy Eila

Mediatutkija P. 050 375 7147 eila.murphy@sansa.fi
Niemi Seija

Niemi Seija

Hanna-lähettiläs P. 050 571 4328 seija.astrid@gmail.com
Ora Eva

Ora Eva

Hanna-lähettiläs eva.ora@pp.inet.fi
Pakkanen Annaleena

Pakkanen Annaleena

Tiedottaja P. 050 437 2155 annaleena.pakkanen@sansa.fi
Palmu Sari

Palmu Sari

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 050 336 9558 sari.palmu@elisanet.fi
Parviainen Riika

Parviainen Riika

Johdon assistentti P. 050 4411 859 riika.parviainen@sansa.fi

Peltonen Susanna

Erityisopettaja, Tammela (varajäsen)
Pihlajamaa Marko

Pihlajamaa Marko

Henkilöstöjohtaja P. 050 572 3858 marko.pihlajamaa@sansa.fi
Pihlajamäki Katja

Pihlajamäki Katja

Hanna-lähettiläs P. 044 063 4013 katja.pihlajamaki@gmail.com
Punkari Leena

Punkari Leena

Toimitussihteeri P. 0500 912 631 leena.punkari@sansa.fi
Rajala Inga-Lill

Rajala Inga-Lill

Seniorityöntekijä lillirajala@gmail.com
Rantamäki Petteri

Rantamäki Petteri

Lähettikandidaatti P. 050 341 5303 petteri.rantamaki@sansa.fi
Rasi Tea

Rasi Tea

Va. yhteyspäällikkö P. 050 448 8009 tea.rasi@sansa.fi
Reuhkala Timo

Reuhkala Timo

Kv. kumppanuustoiminnan johtaja P. 050 368 8077 timo.reuhkala@sansa.fi
Rissanen Sirpa

Rissanen Sirpa

Lähetystyöntekijä sirpa.rissanen@sansa.fi
Salo Erkki

Salo Erkki

Varainhankinnan koordinaattori P. 050 327 3900 erkki.salo@sansa.fi
Savuoja Arja

Savuoja Arja

Aluepäällikkö P. 050 437 2154 arja.savuoja@sansa.fi
Soikkeli Marja

Soikkeli Marja

Sidosryhmäpäällikkö, kotimainen työ (vuorotteluvapaalla)
Tapio Raili

Tapio Raili

Lähetystyöntekijä P. 050 463 8272 raili.tapio@sansa.fi

Tepora Jarno

Siviilioikeuden emeritusprofessori, Vantaa (puheenjohtaja)
Tillgren Erja

Tillgren Erja

Va. sidosryhmäpäällikkö, ulkomainen työ P. 050 564 3843 erja.tillgren@sansa.fi
Tunér Mikael

Tunér Mikael

Tv-tuottaja P. 050 437 2153 mikael.tuner@sansa.fi
Tuohisto-Kokko Elina

Tuohisto-Kokko Elina

Radiotoimittaja P. 050 564 3837 elina.tuohisto-kokko@sansa.fi
Uimonen Seija

Uimonen Seija

Seniorityöntekijä P. 040 516 1505 seija.uimonen@gmail.com
Vähäsarja Eeva

Vähäsarja Eeva

Lähetystyöntekijä eeva.vahasarja@sansa.fi
Vähäsarja Jari

Vähäsarja Jari

Lähetystyöntekijä jari.vahasarja@sansa.fi
Vaittinen Elina

Vaittinen Elina

Radiotoimittaja (opintovapaalla)
Vakkilainen Aulis

Vakkilainen Aulis

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 050 338 5008 aulis.vakkilainen@gmail.com
Vakkilainen Mari

Vakkilainen Mari

Vapaaehtoinen aluetyöntekijä P. 050 303 5243 mari.vakkilainen@gmail.com

Vasko Timo

Missiologian dosentti, Espoo (varapuheenjohtaja)
Virtanen Tiina

Virtanen Tiina

Materiaalikoordinaattori P. 050 453 4700 tiina.virtanen@sansa.fi
Viuhko Mervi

Viuhko Mervi

Verkostotoiminnan johtaja P. 050 551 6180 mervi.viuhko@sansa.fi
Vuorela Anitta

Vuorela Anitta

Va. sidosryhmäpäällikkö, kotimainen työ P. 050 551 6130 anitta.vuorela@sansa.fi

Pin It on Pinterest

Haku